Atrem: nagła zmiana w fotelu prezesa

Ten post dostępny jest także w języku: English

Andrzej Goławski, z dniem 16 marca 2019 r. objął fotel prezesa zarządu spółki Atrem, poinformowała firma w komunikacie. Zastąpił On na tym stanowisku Konrada Śniatałę, który nagle zrezygnował ze swojej funkcji, nie podając przyczyny swojej decyzji.

Nowy prezes Atremu to absolwent Politechniki Poznańskiej (specjalizacja Konstrukcje budowlane i inżynierskie) oraz studiów MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Studiował także m.in. na Georgia State University w Atlancie. W latach 1997-2015 pracował w Budimeksie na stanowiskach Dyrektora Dywizji Energetycznej i Przemysłowej oraz Dyrektora Dywizji Zachodniej, Członka Komitetu Wykonawczego i prokurenta.

W latach 2015-2018 pełnił funkcje w Mostostalu Warszawa oraz GK Mostostal Warszawa, w tym prezesa zarządu spółki Mostostal Warszawa. Od 2018 r. był wiceprezesem spółki Projprzem Makrum oraz prokurentem w Projprzem Budownictwo.

Firma Atrem działa w branży inżynieryjnej i wykonuje prace powiązane z eketroenergetyką, automatyką przemysłową oraz budowę systemów logistycznych i lotniskowych. Spółka realizuje zlecenia w roli generalnego wykonawcy jak i również podwykonawcy największych grup budowlanych działających w Polsce.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *