Budimex przenosi swoją siedzibę

Biuro

Ten post dostępny jest także w języku: English

Grupa Budimex zmieni swoją siedzibę przenosząc się do biurowca Wola Retro, który otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Budimex był generalnym wykonawcą tego obiektu, a teraz będzie w nim najemcą ośmiu kondygnacji.

Nowa siedziba

Dotychczasowa siedziba Budimeksu mieści się przy ul. Stawki w Warszawie. Przeprowadzka do nowego biurowca planowana jest na wrzesień br. Budimex zajmie biura o powierzchni ponad 7,5 tys. m2, które będą zlokalizowane na ośmiu piętrach.

Według prezesa Budimeksu Dariusza Blochera, nowa powierzchnia zapewni większy komfort pracy oraz łączy ciekawy design z wysoką jakością wykonania.

Biurowiec Wola Retro

Inwestorem biurowca Wola Retro jest spółka LC Corp. Kompleks został zaprojektowany przez architektów z biura Kuryłowicz & Associates. Składa się on z dwóch połączonych ze sobą części – nowego budynku oraz zrewitalizowanego przedwojennego gmachu. Pozwolenie na użytkowanie dla kompleksu Wola Retro uzyskane zostało 31 lipca br.

Nowy biurowiec znajduje się na warszawskiej Woli, obok Ronda Daszyńskiego oraz nowopowstającej stacji metra Płocka. Całkowita powierzchnia obu biurowców to ok. 24,5 tys. m2. Budowa rozpoczęła w III kw. 2017 r. Generalnym wykonawcą inwestycji był Budimex, który pozyskał kontrakt o wartości 125,02 mln zł netto.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *