Czas na Karuzelę w Jastrzębim Zdroju

karuzela

Ten post dostępny jest także w języku: English

Karuzela nie zwalnia tempa i planuje kolejny Park Handlowy. Tym razem czas na Śląsk i Jastrzębie Zdrój.

Kolejnym miejscem, które znalazło się w kręgu zainteresowań Karuzela Holding jest Jastrzębie Zdrój. To niemal 90-cio tysięczne miasto jest interesujące ze względu na swoje położenie, bardzo wysoką siłę nabywczą (średnie wynagrodzenie stanowi 168% średniej krajowej!) i słabe nasycenie nowoczesnymi obiektami handlowymi.

„Ponad miesiąc temu kupiliśmy grunt, który ma łączną powierzchnię ok 3,8ha, na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II oraz Broniewskiego, na którym zrealizujemy obiekt o powierzchni ponad 11 000 m2. W Parku Handlowym Karuzela powstanie około 15 sklepów. Projekt przygotowuje Pracownia Projektowa Studio Projekt z Cieszyna” – mówi Grzegorz Pękalski z Karuzeli. „Ostatnie centrum handlowe otworzyło się w Jastrzębiu ponad 11 lat temu co praktycznie oznacza, że w mieście nie ma na dziś nowoczesnych obiektów handlowych” – dodaje Pękalski.

Przemysłowy charakter miasta, bardzo wysoka siła nabywcza mieszkańców jak również sąsiedztwo granicy słowackiej pozwoli zasilić projekt w ponadprzeciętną liczbę klientów.

Źródło: Karuzela Holding

Zobacz również

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *