Górażdże Cement wkrótce z nowym prezesem

Andrzej Reclik, dotychczasowy członek zarządu oraz dyrektor finansowy spółki Górażdże Cement, z dniem 1 lipca 2019 r. obejmie w niej fotel prezesa. Zastąpi On na tym stanowisku Ernesta Jelito, który powołany został do zarządu koncernu HeidelbergCement, o czym informowaliśmy w zeszłym tygodniu.

Andrzej Reclik to absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Z Grupą Górażdże związany jest od 1994 roku. Poprzez sprawowanie funkcji menedżerskich w tworzących ją spółkach, aktywnie uczestniczył w budowie grupy kapitałowej m.in. pełniąc w latach 2007-2010 funkcję dyrektora zarządzającego w liniach biznesowych kruszyw i betonu towarowego. Zarządzał także wieloma kluczowymi dla Grupy projektami inwestycyjnymi i rozwojowymi. Od początku obecnej dekady zajmuje fotel dyrektora finansowego oraz członka zarządu spółki Górażdże Cement, jednocześnie wypełniają również obowiązki dyrektora IT.

Górażdże Cement to lider na krajowym rynku cementu i jeden z największych w Polsce producentów kruszyw oraz betonu towarowego. Właścicielem Grupy od 1993 roku jest międzynarodowy koncern HeidelbergCement – jedna z największych na świecie firm działająca w branży materiałów budowlanych.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *