Grupa Atlas z nowym prezesem zarządu

Od początku listopada br. stanowisko prezesa zarządu Grupy Atlas przejął Paweł Kisiel, który dotychczas sprawował funkcję członka zarządu ds. sprzedaży i marketingu. Równocześnie członkiem zarządu został Piotr Grzelak, zarządzający uprzednio spółką FOX Dekorator, będącą częścią Grupy Atlas.

Paweł Kisiel, związany z Atlasem od 2006 r., to absolwent Politechniki Warszawskiej oraz programu MBA Oxford Brookes University. W swojej dotychczasowej karierze był m.in. prezesem wchodzącej w skład Grupy Atlas spółki Sped Partner, która zajmuje się usługami spedycyjnymi oraz wiceprezesem także należących do Grupy spółek Izohan i Izolmat.

Piotr Grzelak jest absolwentem Politechniki Łódzkiej oraz Szkoły Głównej Handlowej, a z Grupą Atlas związany jest już od czasów studenckich, gdzie m.in. pracował w Laboratorium Badawczo-Rozwojowym czy kierował wchodzącym w skład Grupy przedsiębiorstwem Fox.

Grupę Atlas stanowi obecnie 20 podmiotów gospodarczych zlokalizowanych głównie w Polsce, ale również na Łotwie, w Rumunii i na Białorusi. Skład Grupy stanowią głównie zakłady produkujące wyroby chemii budowlanej oparte na różnorodnej bazie chemicznej, ale również podmioty dostarczające surowce (m.in. piasek kwarcowy, gips, anhydryt) czy firma spedycyjno-transportowa.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *