J.W. Construction rozpoczyna budowę drewnianych domów

Villa Campina JW Construction

Ten post dostępny jest także w języku: English

J.W. Construction Holding ruszył ze sprzedażą i budową pierwszych 13 drewnianych domów szeregowych w inwestycji Villa Campina w Ożarowie Mazowieckim, podała spółka. Pierwsi mieszkańcy będą mogli się do nich wprowadzić już za rok.

Tylko 10% prac w terenie

13 piętrowych domów z drewna stanie na działkach o wielkości od 340 do 530 m² wzdłuż ul. Storczykowej. Każdy z nich będzie miał powierzchnię 108 m², na których zaplanowane są trzy sypialnie, dwie łazienki, kuchnia oraz salon z jadalnią. Bezpośrednio z każdego domu będzie można przejść do garażu.

Domy powstaną w należącej do dewelopera fabryce w Tłuszczu, przy pomocy najnowocześniejszych programów komputerowych wspierających cały proces projektowania. Dzięki zastosowaniu technologii modułowej, budynki zostaną postawione znacznie szybciej niż murowane, gdyż zaledwie 10% prac odbędzie się na miejscu ich docelowego posadowienia. Jak zaznacza spółka, do ich budowy użyte zostaną materiały z naturalnych surowców.

Spadek sprzedaży r/r

J.W. Construction w IV kwartale 2019 r. sprzedał na podstawie umów deweloperskich, przedwstępnych i płatnych rezerwacji 289 lokali wobec 280 rok wcześniej, co oznacza poprawę sprzedaży o 3,2% r/r. W całym 2019 r. deweloper znalazł nabywców na 1 026 lokali, czyli o 17,8% mniej niż w 2018 r., kiedy to sprzedaż sięgnęła 1 248 lokali.

J.W. Construction Holding jest jednym z największych polskich deweloperów mieszkaniowych oraz generalnym wykonawcą większości swoich inwestycji. Spółka aktywnie działa również na rynku nieruchomości komercyjnych m.in. jako właściciel i operator sieci hoteli oraz inwestor projektów biurowych i handlowych.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *