Jan Zajączkowski prezesem KB Dom

Ten post dostępny jest także w języku: English

Jan Zajączkowski, 22 marca 2019 r., powołany został do składu zarządu Korporacji Budowlanej Dom (KB Dom) i objął w niej stanowisko prezesa zarządu obecnej kadencji, poinformowała w komunikacie Agnieszka Bernabiuk-Perkowska, przewodnicząca rady nadzorczej spółki. Zastąpił na tym stanowisku Grzegorza Dobrowolskiego, który nie podał przyczyny złożonej kilka dni wcześniej rezygnacji.

Jan Zajączkowski to absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale lekarskim. Ukończył również menedżerskie studia podyplomowe w Harvard-Jagiellonian School of Public Health w Krakowie, studia podyplomowe z zakresu zarządzania w szpitalu St. John Grande w Krakowie, a także podyplomowe studia europejskie na Papieskim Uniwersytecie w Krakowie.

Nowy prezes zarządu KB Dom może poszczycić się ponad 10-letnim menedżerskim doświadczeniem w wiodących wielomilionowych organizacjach. Zarządzał nieruchomościami na dużą skalę, głównie projektami mieszkaniowymi, biurowymi i handlowymi. Ma również osiągnięcia w prowadzonych restrukturyzacjach zadłużenia i reorganizacjach w zakresie deweloperskiej działalności. W swojej dotychczasowej karierze pełnił funkcję m.in. dyrektora generalnego Cesar RT Ldt., wiceprezesa zarządu w Kraków Airport czy prezesa i dyrektora generalnego w spółce Ekopark.

Korporacja Budowlana Dom działa jako generalny wykonawca oraz inwestor zastępczy, głównie na rynku wielorodzinnych projektów mieszkaniowych w Warszawie, Trójmieście i Olsztynie. W swojej ofercie posiada także szeroką gamę prefabrykowanych elementów betonowych oraz galanterii budowlanej.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *