Murapol wybuduje 20 tys. mieszkań w perspektywie zaledwie 4-5 lat

budowa z cegły

Ten post dostępny jest także w języku: English

Murapol planuje wybudować 20 tys. mieszkań w ciągu najbliższych 4-5 lat. Spółka obchodzi w tym roku rocznicę 20 lat funkcjonowania.

Od momentu powstania Murapolu 20 lat temu, w 17 Polskich miastach spółka sprzedała 17,7 tys. mieszkań w 303 budynkach, które były częścią wieloetapowych inwestycji. Do tej pory zamieszkało w nich ponad 53 tys. osób. Do końca tego roku planowane jest przekroczenie progu 20 tys. sprzedanych mieszkań.

Murapol, zarejestrowany w rejestrze KRS 28 lutego 2001 r., planuje wybudować kolejne 20 tys. mieszkań w ciągu 4-5 lat. Obecnie ma w budowie 6 tys. lokali, które powstają w 56 budynkach w 12 miastach Polski. Lokalizacje, w których działalność prowadzi spółka, a także nowe miasta, które mają potencjał do prowadzenia działalności deweloperskiej, będą prowadzić do umocnienia pozycji Murapolu na rynku.

Aktualnie deweloper posiada na etapie projektowania 10 tys. lokali, równocześnie ciągle pracując nad rozbudową działalności. 

Spółka w obszarze budownictwa mieszkaniowego obecna jest w 17 miastach: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Mikołowie, Poznaniu, Toruniu, Tychach, Siewierzu, Sosnowcu, Warszawie, Wieliczce oraz Wrocławiu. W 2020 roku Murapol przekazał swoim klientom 2 720 mieszkań.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *