Nowy członek zarządu Polnordu

Biurko w pracy

Ten post dostępny jest także w języku: English

Rada nadzorcza Polnordu powołała 21 sierpnia br. Jakuba Kocjana na członka zarządu. Wybór nowego członka zarządu odbył się poprzez przeprowadzenie postępowania kwalifikacyjnego, podała spółka w komunikacie.

Doświadczenie w sektorze inwestycji kapitałowych

Jakub Kocjan jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku ekonomia stosowana. Posiada on licencję maklera papierów wartościowych, z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego.

Polnord poinformował, że Jakub Kocjan ma kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w sektorze inwestycji kapitałowych oraz w branży deweloperskiej. Ma także wiedzę z zakresu budownictwa, nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, realizacji projektów restrukturyzacyjnych, pozyskiwania finansowania, transakcji kapitałowych oraz zarządzania aktywami.

W swojej dotychczasowej działalności zawodowej pełnił on funkcję m.in. wiceprezesa zarządu w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych Skarbiec, które zdobyło tytuł TFI roku przyznawany przez gazetę Parkiet. W ramach segmentu deweloperskiego związany był z grupą Murapol, która w trakcie jego współpracy trzykrotnie zwiększyła skalę działalności. Związany był również z podmiotami rynku finansowego, tj.: Forum TFI oraz z Domem Maklerskim Ipopema.

Sprzedaż w II kw. br.

Grupa Polnord sprzedała w II kw. br. na podstawie zawartych umów przedwstępnych i rezerwacyjnych 119 lokali brutto, poinformowała spółka. Liczba lokali, które zostaną rozpoznane w wyniku finansowym za pierwsze półrocze szacowana jest na 233 sztuki.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *