Nowy dyrektor w Panattoni

Centrum logistyczne

Ten post dostępny jest także w języku: English

Michał Stanisławski dołączył do zespołu Panattoni Europe, lidera rynku nieruchomości przemysłowych. Obejmie on nowe stanowisko ds. rynków kapitałowych na Polskę. Panattoni Europe prowadzi działalność w Europie Środkowej i Wschodniej, a na polskim rynku funkcjonuje od 14 lat.

Kontynuacja trendu realizacji obiektów magazynowych

Nowy dyrektor będzie odpowiedzialny za m.in. zarządzanie relacjami inwestorskimi, w tym pozyskiwanie kapitału dla dynamicznie rosnących projektów inwestycyjnych. Optymalna współpraca między spółką a partnerami kapitałowymi oraz inwestorami w nieruchomości sektora logistyki jest kluczowa w działalności Panattoni w Polsce. Wynika to głównie ze wzrostu transakcji inwestycyjnych na rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych. Rynek magazynowy staje się atrakcyjnym i coraz bardziej przyciąga uwagę inwestorów. Duża aktywność na rynku magazynowym jest spowodowana silną ekspansją branży e-commerce.

Doświadczenie zawodowe

Michał Stanisławski swoją karierę zawodową rozpoczynał w Deutsche Bank. Następnie w 2008 r. przeszedł do zespołu Capital Markets/Investment Properties w CBRE, gdzie odpowiadał za zabezpieczanie transakcji, prowadzenie negocjacji oraz procesów due diligence, ocenę strategii zarządzania aktywami czy zarządzanie projektami. Specjalizował się głównie w rynku instytucjonalnych inwestycji w nieruchomości, w szczególności inwestorów bezpośrednich typu core, core+ i value-add.

Wykształcenie

Michał Stanisławski ukończył Uniwersytet Abertay w Szkocji zdobyciem tytułu licencjata z biznesu i rachunkowości. Tytuł magistra zdobył w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie ze specjalizacją nieruchomości komercyjnych. Ukończył on również studia podyplomowe z rzeczoznawstwa i nieruchomości komercyjnych na Uniwersytecie w Reading.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *