Nowy prezes zarządu Euro Styl Construction

Żuraw na budowie

Ten post dostępny jest także w języku: English

Radosław Sierocki objął funkcję prezesa zarządu w firmie Euro Styl Construction, w której wcześniej pełnił funkcję wiceprezesa. Z Euro Stylem związany jest od kwietnia 2009 r.

Wykształcenie

Nowy prezes jest absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Gdańskiej, na kierunku Budownictwo ogólne. Ukończył również studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, na Wydziale Geodezji i Gospodarki Przestrzenne (kierunek Gospodarka Przestrzenna, specjalność zarządzanie nieruchomościami). Jest on także absolwentem Collegium Varsoviense w Warszawie (Audyt energetyczny i certyfikacja budynków).

Doświadczenie zawodowe

Radosław Sierocki z branżą budowlaną związany jest od ponad 15 lat. Aktywność zawodową zaczynał w Przedsiębiorstwie Projektowo-Technologicznym Promor na stanowisku asystenta projektanta. Później pracował w firmie Invest Komfort, gdzie pełnił funkcję inżyniera budowy i inspektora nadzoru

W firmie Euro Styl pracuje od kwietnia 2009 r. Na początku pracował na stanowisku kierownika projektu budynku biurowego Opera Office, a następnie zespołu budynków mieszkaniowych Apartamenty Conrada w Gdyni oraz zespołu budynków biurowych Tensor. Od 2015 r. był dyrektorem zarządzającym w zakresie generalnego wykonawstwa w ramach Grupy Euro Styl. Po akwizycji Euro Stylu przez Dom Development w 2017 r. objął funkcję wiceprezesa zarządu i dyrektora ds. realizacji w spółce Euro Styl Construction. Od sierpnia br. sprawuje funkcję prezesa zarządu i jest odpowiedzialny za obszary związane z przygotowaniem produkcji, realizacją inwestycji oraz wykańczaniem mieszkań pod klucz.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *