Program Mieszkanie Plus – korzyść czy zagrożenie? Jak ocenia ten program Prezes Zarządu H+H Polska?

Piotr DAUKSZA, Prezes Zarządu H+H Polska, w rozmowie dla PMR Construction Experts, mówił o tym czy kierowana przez niego Spółka widzi potencjalne korzyści z zapowiadanych programów rządowych, takich jak ten dotyczący termoizolacji i budowy tanich mieszkań – program Mieszkanie Plus. I czy H+H planuje inwestycje w kategorii nowych technologii w najbliższym czasie?

O H+H Polska głośno było również w związku z przejęciem grupy Silikaty.
Wspólna oferta obejmuje produkty z betonu komórkowego oraz nowoczesne bloczki i cegły wapienno-piaskowe. Od początku lipca 2018 sprzedażą obu grup produktowych zajmuje się jeden zespół doradców sprzedaży. Piotr Dauksza w rozmowie podkreśla wyzwaniach jakie za tym krokiem idą i plusy płynące z fuzji, zarówno dla firmy, jak i dla jej klientów.


O programie Mieszkanie+

Poszukiwanie najtańszych rozwiązań jest bardzo niebezpieczne dla inwestora. Jeżeli producent i wykonawca ma możliwość wyboru zmniejszenia ryzyka i zwiększenia rentowności biznesu to tam pójdzie. To jest zjawisko entropii.

Piotr Dauksza


Piotr Dauksza, Prezes Zarządu H+H Polska, w rozmowie dla PMR,
III PMR Forum Budownictwo w Polsce , 4.10.2018

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich rozmów dla PMR Construction Experts, zrealizowanych podczas Forum Budownictwo w Polsce 2019, www.forum-budownictwo.com.
Szczegóły na naszym kanale YouTube.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *