Biura flex i Chillispaces.com wchodzą do Bydgoszczy

Ten post dostępny jest także w języku: English

Jeden z największych operatorów usług wirtualnych biur, pracowni coworkingowych i biur serwisowanych, sieć Chillispaces.com inwestuje na nowym rynku. Spółka zainwestuje w powierzchnie biurowe w biurowcu Preludium i zaoferuje 1 500 m2 elastycznych powierzchni biurowych.

Dotychczasowy portfel powierzchni biurowych Chillispaces.com obejmował 16 tys. m2 w 7 inwestycjach w Krakowie i jednej w Łodzi. Według przedstawicieli spółki, rynek bydgoski należy do najlepszych pod względem lokalizacji inwestycji z branż IT oraz usług biznesowych. Jednocześnie na tym rynku lokalnym brakuje ofert elastycznych powierzchni biurowych. Według Roberta Jarząbka, współwłaściciela Chillispaces.com, fakt ten sprawia, że „W obliczu rewolucji zachodzącej obecnie na rynku stwarza to istotną lukę i problemy dla firm, które chcą bardziej zwinnie i elastycznie reagować na kształt swoich biur w Bydgoszczy. To ważne szczególnie w obliczu pandemii i rosnącej roli pracy hybrydowej, łączącej wykonywanie obowiązków z siedziby i z domu, powodującej zmniejszający się popyt na tradycyjne biura. Dlatego wybraliśmy Bydgoszcz na trzecie miasto, w którym pojawi się Chillispaces.com”.

W bydgoskiej ofercie Chillispaces.com znajdzie się 1 500 m2 przestrzeni zapewniającej miejsce pracy dla 267 pracowników. Wśród udogodnień, jakie zapewni inwestor będzie m. in. dostęp do 14 sal konferencyjnych oraz wyposażenie w meble biurowe i instalacje projektowane specjalnie dla tego projektu. Lokalizacja to nowoczesny biurowiec Preludium – inwestycja Grupy ARD realizowana u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Trasy Uniwersyteckiej.

Źródło: Chillispaces.com

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *