XII edycja konferencji Infrastruktura Polska i Budownictwo

Wydarzenie - Infrastruktura Polska i Budownictwo

PMR Market Experts objęło patronatem medialnym XII edycję konferencji branżowej, „Infrastruktura Polska i Budownictwo”, która odbędzie się 22 czerwca w hotelu Sheraton Grand Warsaw. Wydarzenie organizowane jest przez Executive Club. Podczas wydarzenia eksperci wskażą kluczowe kwestie rozwoju budownictwa, inwestycji drogowych i transportu kolejowego, a także omówią znaczenie nowych technologii oraz ekologicznych rozwiązań dla sektora. 

Konferencja to seria debat pozwalających na wymianę wiedzy i doświadczenia pomiędzy autorytetami ze świata biznesu i nauki. Wskazuje najważniejsze zmiany i innowacje, które zrewolucjonizują przyszłość polskiego budownictwie i rynek infrastruktury. Tegoroczna tematyka czterech paneli dyskusyjnych poświęcona będzie:

  1. Prawo Zamówień Publicznych – przyszłość inwestycji drogowych, zmiany w prawie zamówień publicznych
  2. Partnerstwo Publiczno-Prywatne – wpływ partnerstwa publiczno-prywatnego na rozwój i modernizację infrastruktury, przyszłość inwestycji w perspektywie unijnej 2021-2027
  3. Inwestycje kolejowe – walka kolei z wykluczeniem komunikacyjnym, rozbudowa metra a zrównoważony transport miejski
  4. Zmiany klimatyczne a budownictwo – zeroeimisyjne budownictwo, maksymalne wykorzystanie potencjału OZE

W wydarzeniu weźmie udział wielu znakomitych ekspertów jak: Hubert Nowak (Prezes Urzędu Zamówień Publicznych), Jan Styliński (Prezes Zarządu PZPB), Tomasz Żuchowski (p.o. GDDKiA). Gościem specjalnym inaugurującym wydarzenie będzie Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Rozwoju, Pracy i Technologii Jarosław Gowin.

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala wręczenia statuetek ,,Diamenty Infrastruktury i Budownictwa”, które trafią do najbardziej wyróżniających się podmiotów w branży w 8 kategoriach. Nagrody mają na celu uhonorowanie podmiotów, które poprzez swoje działania przyczyniły się do wzrostu wartości polskich przedsiębiorstw oraz do rozwoju całej branży. Ponadto wyróżniają się najwyższą efektywnością ekonomiczną, innowacyjnością, etyką i odpowiedzialnością biznesową.

Partner Główny: Budimex
Partnerzy Złoci: Dassault Systèmes, Unibep, Dentons
Partnerzy: Apa Group, Bank Gospodarstwa Krajowego, Blachotrapez, EIB, EY, HRE Investments, Kajima, Lafarge, Layher, Metro Warszawskie, NEWAG S.A., Eurovia, POLREGIO, Siemens, STRABAG, Velux, Wardyński
i Wspólnicy
Patnerzy Gali: Blachotrapez, Kajima, Layher

Szczegółowe informacje na stronie internetowej organizatora: LINK

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *