Yareal z nową dyrektor najmu

Marta Zawadzka Office Leasing Director Yareal

Ten post dostępny jest także w języku: English

Z początkiem lutego do zespołu Yareal dołączyła nowa dyrektor ds. wynajmu powierzchni biurowych. Stanowisko to objęła Marta Zawadzka, ekspertka rynku najmu z 15-letnim doświadczeniem zawodowym w branży nieruchomości komercyjnych.

Nowa leasing director będzie odpowiedzialna za realizację strategii najmu projektów biurowych Yareal, w szczególności flagowej inwestycji dewelopera, czyli kampusowego kompleksu LIXA w pobliżu warszawskiego Ronda Daszyńskiego.

„Po kilkunastu latach nieustannego rozwoju Yareal zabiega o zajęcie jeszcze lepszej pozycji na warszawskim rynku biurowym. Kompleks LIXA powstający na bliskiej Woli, czyli w nowym centrum biznesowym Warszawy, będziemy sukcesywnie powiększać o kolejne etapy realizacyjne z obecnych 28 tysięcy mkw. powierzchni biurowej do docelowych 75 tysięcy mkw. Jestem przekonany, że wzmocnienie naszego zespołu kilkunastoletnim doświadczeniem nowej dyrektor do spraw wynajmu przyczyni się do rozwoju projektów biurowych, które będziemy komercjalizować” – powiedział prezes Yareal, Eric Dapoigny.

Marta Zawadzka jest absolwentką kilku kierunków magisterskich i podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim i Jagiellońskim, a także na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej oraz w Szkole Głównej Handlowej i Harvard Business School. W ramach dotychczasowej kariery zawodowej odpowiadała m.in. za koordynację procesu najmu powierzchni biurowej i handlowej oraz współpracę z agentami i najemcami. Marta Zawadzka doświadczenie zdobywała zarządzając leasingiem powierzchni komercyjnych – biurowych i handlowych – m.in. w Avestus Real Estate, NEINVER, Kulczyk Silverstein Properties, TriGranit oraz GTC.

„Praca w Yareal jest dla mnie ambitnym wyzwaniem, w którego realizacji z pewnością przydatne będą doświadczenia i relacje z wcześniejszych, bardzo zróżnicowanych projektów. Uważam, że szczególnie obecnie, w warunkach zmieniającego się rynku, rośnie znaczenie wiarygodności i profesjonalizmu, dlatego z przyjemnością dołączam do zespołu Yareal” – powiedziała Marta Zawadzka, nowa dyrektor ds. najmu powierzchni komercyjnych Yareal.

Trwająca budowa LIXA to największa inwestycja biurowa w historii Yareal. Niedawno został oddany do użytku i sprzedany pierwszy etap projektu składający się z dwóch biurowców o łącznej powierzchni 28 000 mkw, którego największym najemcą jest bank BNP Paribas. W kolejnej fazie powstaje obecnie budynek o powierzchni blisko 20 000 mkw., którego ukończenie zaplanowano na rok 2022. Następne biurowce tworzące LIXA zostaną wybudowane obok wewnętrznego pieszego pasażu o długości 150 m, wyznaczającego główną oś kompleksu LIXA. Podobne rozwiązanie w innej inwestycji Yareal – w biurowcu Nowogrodzka Square – zapewniło deweloperowi w 2019 roku Grand Prix i nagrodę dla najlepszego budynku komercyjnego w konkursie o Nagrodę Architektoniczną Prezydenta m.st. Warszawy. Docelowo w LIXA powstanie 75 000 mkw. powierzchni biurowej i usługowej oraz – dodatkowo – ponad pół hektara ogólnodostępnych ogrodów i zieleni na tarasach.

Źródło: Yareal

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *