Zmiana w Zarządzie HOCHTIEF Polska

Tadeusz Blecha Prezes HOCHTIEF Polska

Ten post dostępny jest także w języku: English

Z dniem 1. kwietnia 2020 r. Rada Nadzorcza powołała Tadeusza Blechę na stanowisko Prezesa Zarządu HOCHTIEF Polska. Zastąpił on w tej funkcji Henryka Liszkę, który z końcem marca 2020 r. przeszedł na emeryturę.

Ponad 20 lat doświadczenia

Tadeusz Blecha ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży budowlanej. Z HOCHTIEF Polska związany jest od 2011 r. Od października 2019 r. był członkiem Zarządu firmy, a wcześniej pełnił obowiązki Dyrektora Oddziału HOCHTIEF Polska w Warszawie. Tadeusz Blecha jest absolwentem Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Ukończył również studia Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Po zmianie Zarząd HOCHTIEF Polska tworzą: Tadeusz Blecha – Prezes Zarządu, Klaus Boede – Wiceprezes Zarządu oraz Wojciech Łukaszek – Wiceprezes Zarządu.

Szeroka oferta spółki

HOCHTIEF Polska specjalizuje się w budownictwie obiektów kubaturowych i infrastrukturalnych. Oferta firmy obejmuje realizację głównie obiektów biurowych, mieszkaniowych, przemysłowych, użyteczności publicznej, handlowo-rozrywkowych, jak również robót budowlanych lądowych i wodnych dla dużych projektów infrastrukturalnych, robót budowlanych w ramach realizacji instalacji termicznego przekształcania odpadów oraz projektów dla sektora energetyki zawodowej. Firma wraz z HOCHTIEF PPP Solutions oferuje udział w realizacji projektów w modelu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego w sektorze infrastruktury socjalnej na rynku polskim.

©HOCHTIEF Polska

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *